Android TV televizori

Android TV ir Google izstrādāta Smart TV saskarne, kas sniedz visas pamatfunkcijas, kuras nepieciešamas mūsdienīga Smart televizoram. Google savā ikgadējā konference 2014. gadā paziņoja par Android TV, kuru veiksmīgi sāka izmantot dažādi TV ražotāji, kā Sony un Philips. Šī Smart TV televizoru platforma iemantojusi arī lielu popularitāti viedtelevīzijas pierīcēs. Piemēram, LMT un TET arī izmanto Android risinājum.

Android TV televizori

Šīs saskarsmes galvenā priekšrocība ir dziļa integrācija un sadarbība ar visiem Google produktiem un aplikācijām, piemēram YouTube, Google Assistant. Kā arī mobilo telefonu aplikāciju izstrādātājiem ir pietiekoši viegli adaptēt savu aplikāciju TV vajadzībām. Šobrīd Android TV ir 3 populārākā Smart TV platforma. Būtiska priekšrocība ir Google ekosistēma, kurā autorizējoties, jums ir piekļuve inovatīvam saturam un Google zināšanām.

Android TV var palielīties ar vairākām spēlēm, kuras ir viegli pieejamas uz dažādām Android ierīcēm. Chromecast™ ir integrācija atvieglos jebkura satura straumēšanu no telefona ar ko nevarēs palielīties neviena cita Smart TV televizoru saskarne.

Viens no galvenajiem tūkumiem ir tās interfeiss nedaudz novecojies salīdzinot ar WebOS vai Tizen risinājumiem, kuri piedzīvojušie straujas pārmaiņas lietošanas ziņā. Smart TV platforma un televizoru ražotājs nav viens uzņēmums, tas var palēnināt krasu izmaiņu veikšanu, jo Android TV ir jārēķinās ar daudz un dažādu ierīču īpatnībām. Tomēr viegla savienošana ar datoru vai telefonu tiek nodrošināta visaugstākajā līmenī.

Tā kā šis Smart TV ir savā ziņā atdalīts no tiešā televizoru ražotāja, tad var sagaidīt biežākus aplikāciju un sistēmas atjauninājumus ar ko īsti nevar palielīties LG vai Samsung televizori.