Apple TV

Pirmkārt Apple TV nav televizors, bet gan ierīce, kas tiek pieslēgta ar HDMI vadu pie televizora, un nodrošina Smart TV līdzīgu funkcionalitātei. Kā jau ierasts no Apple var sagaidīt ērtu un pārdomātu interfeisu un to pārvaldīšanu ar īpašu pulti, kurai ir tikai dažas, bet funkcionālas pogas.

Apple TV AirPlay 2

Līdzīgi, kā Smart TV televizoros, Apple TV nodrošina piekļuvi populārākajiem video straumēšanas servisiem, kā Netflix, YouTube un citiem. Pats Apple ari piedāvā plašu bibliotēku ar filmām, kuras ir pieejamas arī 4K kvalitātē un atbalsta modernākos HDR attēla un Dolby Atmos skaņas standartus. Šogad Apple prezentējis savu jauno filmu un raidījumu aplikāciju Apple TV+, kas mēģinās sastādīt konkurenci jau ierastajām aplikācijām kā Amazon Prime un Netflix.

Tomēr pats būtiskākais ieguvums Apple produkcijas faniem būs Apple AirPlay 2 atbalsts. Katrs no iPhone lietotājiem ir saskaries ar problēmu, kā straumēt no sava datora, telefona vai planšetes video vai attēlus uz lielo 4K televizoru. AirPlay 2 atbalsts līdz šīm bija tikai Apple TV ierīcei un tas bija vienīgais ceļš kā to var izdarīt. Populārākās aplikācijas arī atbalsta arī Google ChromeCast, bet tā arī ir atsevišķa ierīce, kuru ir jāiegādājas.

Apple ir mainījis savu politiku un AirPlay 2, kopš 2019. gada, ir atrodams arī jaunākajos Samsung, LG Electronics un citos televizoros. Ja vēlies savienot Iphone viedtālruni ar televizoru, kuru nesen esi iegādājies vai nevēlies to mainīt tuvākajā laikā, tad Apple TV iegāde būs labs risinājums.

Cik maskā Apple TV?

Apple TV nav lēts prieks. Jaunākās paaudzes Apple TV 4K cena ir ap 200 EUR, tomēr tas atbalsta visas jaunākās satura, attēla un skaņas funkcijas, kuras spēj parādīt jaunākie OLED televizori.

Apple TV AirPlay 2