6 televizoru inovācijas, kuras pārsteidz

Internet plašumos ir redzēti daudzi produkti, kuri pārsteidz ar savām inovācijām. Televizori šķiet garlaicīgi, jo kas gan varētu būt inovatīvs lielā ekrāna, tomēr izrādās ir uz ko tiekties. Šie ir īsti produkti, kuri tika prezentēti dažādās izstādēs un drīzumā varētu nonākt veikalos. Lai arī sākotnēji šo televizoru cenas būs ļoti lielas un ne katrs varēs atļauties ko tādu, tomēr ar laiku ražošanas process var tik optimizēts un šie televizori būs daudz pieejamāki parastiem cilvēkiem.

Izritināmais OLED televizors

Izritināmais OLED televizors

LG SIGNATURE OLED TV R ir pasaule pirmais izritināmais vai izrullējamais OLED televizors, kuru prezentēja LG Electronics CES 2019 izstādē. 2019. gada tika uzsākta šī televizora pārdošana, bet tikai izredzētajās valstīs. Šī ir lielisks paraugs, ko spēj OLED ekrāna tehnoloģija.

8K televizori

8K televizori

8K ir neticami augsta ekrāna izšķirtspējā, kas LED un OLED televizoriem pavērs jaunus kvalitātes standartus turpmākajos gados. Ar katru dienu pieejamo 8K televizoru skaits palielinās un turpmākajos gados šis varētu kļūt par jaunu standartu, kurš aizvietos šī brīža 4K izšķirtspējas standartu.

MicroLED televizoru tehnoloģija

MicroLED televizoru tehnoloģija

Vairāki TV ražotāji pēdējās izstādēs paradīja MicroLED tehnoloģija iespējas, kuras pārņem labāk no OLED tehnoloģijas, bet tanī pat laikā saglabā ilgtspējības īpašības no LED televizoriem. 2018. gadā Samsung prezentēja televizoru – The Wall, kas veidots uz MicroLED tehnoloģijas un spēj teorētiski izveidot izcilu jebkura izmēra televizoru.

3 mm plāns televizors

3 mm plāns televizors

LG SIGNATURE OLED TV ir pārdošanā Latvijā jau vairākus gadus, bet tas nepārstāj pārsteigt ar savu plānumu un attēla kvalitāti. Televizora plānums nepārsniedz 3 mm, kas ļauj tam saplūst ar sienu. OELD televizora visas pieslēgvietas un skaņa ir nodalītas atsevišķa ierīcē, lai saglabātu neticamo televizor plānumu.

Caurspīdīgs televizors

Caurspīdīgs televizors

Katrs no TV ražotājiem ir prezentējis savu caurspīdīgo televizoru, tomēr šobrīd daži ekrāni ir pielietoti tikai B2B risinājumos, bet mājas lietošanai šādi televizori vēl nav pieejami.

Skaņa no televizora ekrāna

Skaņa no televizora ekrāna

Sony ir prezentējis OLED televizoru, kuram nav iebūvētu skaņas tumbu. Šis unikālais OLED televizors skaņu veido no ekrāna vibrācijām un to var jau iegādāties veikalos.