Samsung televizori

Iepazīstiet Samsung televizoru sērijas, izmērus un to galvenās funkcijas. Šobrīd Samsung televizori veikalos ir pieejami plašā sortimentā, tāpēc ir svarīgi atrast sev piemērotāko un nepārmaksāt par funkcijām vai izskatu, kas jums, iespējams, nav tik būtiski.

2019. gada Samsung televizori
Sērija / ekrānas Modelis Apraksts Cena
8K televizori
(82 - 55 collas)
Q950R Inovatīvs televizors ar lielu ekrānu, iespējami labāko attēla un skaņas kvalitāti un izcilu dizainu. no 9'000 EUR
līdz 2'600 EUR
QLED televizori
(75 - 43 collas)
Q90R, Q85R, Q80R, Q70R, Q60R Uzlabota LED ekrāna tehnoloģija ar jaunākajām skaņas un attēla un Smart TV funkcijām. no 4'000 EUR
līdz 590 EUR
Frame televizori
(65 - 43 collas)
LS03R Dizaina augstas kvalitātes LED televizori ar īpašām funkcijām, kurus var pielāgot mājas interjeram. no 1'800 EUR
līdz 850 EUR
4K televizori
(82 - 43 collas)
RU80, RU74, RU73, RU71, RU70 Vidējas klases televizors ar mūsdienīgu 4K izšķirtspēju un Smart TV funkcionalitāti. no 2'300 EUR
līdz 340 EUR

Samsung Smart TV

Samsung televizoru Smart TV platforma ir darbināta uz Tizen OS sistēmas, kas ir plaši izmantota arī daudzās citās ierīcēs. Smart TV funkcijas ļauj savienot televizoru ar telefonu, planšetdatoru vai datoru, kā arī pateicoties Samsung SmartThings tehnoloģijai ir iespējams pievienot un pārvaldīt sadzīves tehniku, apgaismojumu vai citus viedās mājas elementus. Tizen Smart TV iespējams papildināt arī ar balss vadību, kur gan ir pieejama angļu valodā. 2019. gada modeļiem Smart TV televizori arī atbalsta Apple AirPlay 2 savienojumu. Televizori ir aprīkoti ar pietiekoši jaudīgu procesoru, lai saskarne darbotos bez aizkaves.

Samsung QLED televizori

Samsung televizoru attēlu kvalitāte

Šobrīd Smsung galvenā televizoru tehnoloģija ir modificēts LED LCD televizors un to sauc par QLED televizoriem. Uzlabots LED televizors sniedz izcilu attēla kvalitāti gan 4K televizoriem, gan 8K televizoriem. QLED televizoriem ir pieejams plats skatīšanās leņķis, augsts spilgtums un dabiskas krāsas.

Viens o būtiskākajiem uzlabojumiem Samsung televizoriem ir Quantum procesors, kurš sevī ietver arī mākslīgā intelekta risinājumus, kuri apstrādā un uzlabo attēla kvalitāti līdz augstai detalizācijai un augsta kontrasta attēlam. Samsung televizori spēj attēlot vairāku HDR standartus, kas ļaus skatīties populāras filmas HDR kvalitātē. Televizori ir pieejami sākot ar 32 collām līdz 82 collām 8K, 4K vai Full HD ekrāna izšķirtspējā. Budžeta klases televizori būs aprīkoti ar parasto LED ekrānu.

Samsung televizoru skaņas kvalitāte

Televizoros netiek izmantot ārējie risinājumi, bet par skaņas kvalitāti rūpējas Quantum procesors, kas attīra skaņu un pastiprina tās svarīgākos elementus, kā balsi, mūziku, bet samazina fona trokšņus.

Samsung LED televizori

Samsung televizoru dizains

Televizori tiek piedāvāti vairākos elegantos dizainos. Galvenais akcents ir uz mazāk pamanāmu rāmi vai TV kājas elementu, lai visa uzmanība tiku vērsta uz ekrānu. Īpaša dizaina sērija The Frame televizori ir īpaši paredzēti, lai televizors ikdienā izskatītos kā glezna un interjera objekts nevis funkcionāls ekrāns. Parasto LED televizoru, izmantotie materiāli ir vienkāršāki, bet ir iederīgi jebkurā istabā.

Samsung televizoru vēsture

1970. gadā tika izveidota Samsung Electronics Group un tajā pašā gadā arī tika prezentēts pirmais melnbaltais televizors ar modeļa nosaukumu P3202. Televizoru pārdošanā bija veiksmīgu un vairāku gadu garumā, saražoto televizoru skaits pietuvojās 1 miljonam. Deviņdesmitajos gados Samsung sadarbojās ar Sony, lai izstrādātu šķidro kristālu tehnoloģiju, kura plašāk ir zināma kā LCD. Šī sadarbība vainagojās ar pasaule pirmo 30 collu lielu LCD televizoru. Turpmākajos gados Samsung inovāciju skaits tikai pieauga. 2002. gadā tika prezentēts pasaulē plānākais televizors. 2006. gadā tika paradīja divpusējo LCD ekrānu.

Mūsdienās Samsung Electronics ir televizoru tirgus līderis, kurš piedāvā daudz dažādu ekrānu tehnoloģiju. Pēdējo gadu populārākā tehnoloģija ir QLED televizori, kas ir modificēts LED LCD televizors ar lielisku attēla kvalitāti. Pēdējos gados uzņēmums pievērsis uzmanību MicroLED attīstībai, bet šobrīd vēl nav pieejami veikalos šīs tehnoloģijas televizori.