Samsung Tizen Smart TV televizori

Tizen OS ir operētāj sistēma, kura tiek izmantota mobilos telefonos, viedpulksteņos, planšetdatoros un televizoros. Šī ir populārākā Smart TV saskarne, jo Smasung televizori pēdējos gados ir pirktākie televizori. Ar katru gadu tās ātrdarbība tiek uzlabota un funkcijas tiek papildinātas.

Samsung Tizen Smart TV televizori

Tizen OS nodrošina visas nepieciešamās funkcijas, lai pārvaldītu un ērti lietotu Smart TV televizoru. Ar šo sistēmu ir iespējams ērti savieto mobilo telefonu, datoru vai planšetdatoru ar televizoru un skatīties sev vēlamo saturu. Tizen OS lietošana un pārvaldība ir iespējama gan ar televizora pulti, gan ar ērti izveidotu mobilo aplikāciju, kura ir pieejama gan Android, gan iOS versijās.

Samsung Smart TV nodrošina lejupielādēt dažādas TV aplikācijas, kā Netflix, Amazon Prime, Spotify. Tas sniegt piekļuvi vispasaules audio un video saturam, kā arī informatīvam saturam, kā TV programma.

Tizen OS parūpēsies, lai jums pēc iespējas mazāk būtu jākonfigurē savs jaunas QLED televizors. Tas automātiski atpazīs ievadīto ierīci un piedāvās ieslēgt attiecīgo ekrānu, vai tas pats atradīs tīklā esošās viedierīces un piedāvās pievienot televizoram, lai tās būtu iespējas pārvaldīt vai saņemt īpašus paziņojumus.

Samsung televizoros Tizen Smart TV ir pieejams gandrīz visos modeļos un platformas funkcionalitāte var nedaudz atšķirties tikai dēļ televizora procesora veida, jo dārgākiem modeļiem procesors ir jaudīgāks, tāpēc tas spēj labāk un ātrāk apstrādāt bildi un sniegt vēlamo rezultātu.