NanoCell televizori

NanoCell ir LG Electronics radīta tehnoloģijā, kur ir uzskatāma par uzlabotu LED televizoru versiju. To nevar uzskatīt par jaunu TV kategoriju, līdzīgi kā QLED televizori, tomēr tā ievērojami uzlabo LED televizoru iespējas un padara attēlu daudz kvalitatīvāku. Kopš 2018. gada NanoCell televizori ir ieejami Latvijas veikalos dažādos izmēros un 4K vai 8K izšķirtspējā. LG Electronics īpaši uzsver krāsu precizitāti, ko sniedz īpašas nano daļiņas.

NanoCell televizori

Visi NanoCell televizori ir aprīkoti ar WebOS Smart TV saskarni, kas ļaus viegli savienot visas nepieciešamās ierīces un izmantot pasaules lielākos straumēšanas servisus, kā Netflix.

Kādas ir NanoCell televizoru priekšrocības?

NanoCell tehnoloģijas būtība ir aptuveni 1nm mazas nano daļiņas, kuras atrodas uz LED televizora ekrāna. Tās novērš LED ekrāna nepilnības un attīra krāsas padarot attēlu daudz precīzāku un skaidrāku. NanoCell televizoriem īpaši ir izceltas 3 būtiskākās priekšrocības: uzlabota melnā krāsa, krāsu tīrība un krāsu precizitāte.

Visi NanoCell televizoru ekrāni ir papildināti ar IPS tehnoloģiju, kas būtiski palielina skatīšanās leņķi. Atrodoties mājās, televizors tiek skatīts no dažādiem leņķiem, tāpēc tas ir ļoti noderīgs uzlabojums, jo attēls ir joprojām ar precīzām krāsām un pareizajā spilgtumā.

Kā darbojas NanoCell televizori

Ar ko atšķiras NanoCell televizori no QLED televizoriem

Abas tehnoloģijas nodrošina uzlaboto LED televizoru attēlu tomēr ir būtiska atšķirība šo tehnoloģiju vidū. QLED televizora īpašais slānis atrodas starp LED aizmugurgaismojumu un LCD šūnām, bet NanoCell TV gadījumā Nano daļiņas atrodas aiz LCD šūnām. QLED TV gadījumā daļiņu izmērs ir 1-3 nm, bet NanoCell gadījumā aptuveni 1 nm.

NanoCell televizori

Internetā nav atrodama informācija par vienas vai otras tehnoloģijas pārākumu tāpēc attēla attēlā kvalitāte varētu būt līdzīga abos televizoros.