LG televizori

Iepazīstiet LG televizoru sērijas, izmērus un to galvenās funkcijas. Šobrīd LG televizori veikalos ir pieejami plašā sortimentā, tāpēc ir svarīgi atrast sev piemērotāko un nepārmaksāt par funkcijām vai izskatu, kas jums, iespējams, nav tik būtiski.

2019. gada LG televizori
Sērija / ekrānas Modelis Apraksts Cena
8K televizori
(88 - 75 collas)
Z9, SM99 Inovatīvs televizors ar lielu ekrānu, iespējami labāko attēla un skaņas kvalitāti un izcilu dizainu. no 24'000 EUR
līdz 4'500 EUR
OLED televizori
(77 - 55 collas)
W9, E9, C9, B9 Jaunākās paaudzes ekrāna tehnoloģija, ar labāko Smart TV funkcionalitāti un elegantu dizainu. no 11'000 EUR
līdz 1'300 EUR
NanoCell televizori
(86 - 49 collas)
SM98, SM90, SM86, SM85, SM82 Uzlabota LED ekrāna tehnoloģija ar jaunākajām skaņas un attēla un Smart TV funkcijām. no 3'000 EUR
līdz 500 EUR
4K televizori
(86 - 43 collas)
UM76, UM75, UM74, UM73, UM71, UM70 Vidējas klases televizors ar mūsdienīgu 4K izšķirtspēju un Smart TV funkcionalitāti. no 2'400 EUR
līdz 340 EUR
LED televizori
(43 - 32 collas)
LM63, LM55 Budžeta klases televizors ar labu attēla un skaņas kvalitāti. no 300 EUR
līdz 240 EUR

LG Smart TV

Televizoros ir pieejama WebOS Smart TV platforma, kurā ir iespējams lietot dažādas aplikācijas, savienot televizoru ar citam ierīcēm, kā arī televizori ir iespējams pārvaldīt ar balss vadību (angļu vai krievu valodā). Jaunākā Smart TV versija nodrošina LG ThinQ konceptu, kas ļauj savienot arī viedās mājas ierīces vai LG sadzīves tehniku ar televizoru. LG Smart TV atbalsta visus populārākos video un audi formātus, kas ļaus skatīties failus bez saderības problēmām. Kopš 2019. gada LG Smart TV televizori arī atbalsta Apple AirPlay 2 savienojumu. Viens no būtiskākajiem LG Smart televizoru papildinājumiem ir Magic Remote pults, kas dod iespēju pārvaldīt saskarni, līdzīgi kā ar datorpeli.

LG OLED televizori

LG televizoru attēlu kvalitāte

LG televizori ir pieejami ar dažādām ekrānu tehnoloģijām: LED ekrāni, LED ekrāni ar pilno fona apgaismojumu un NanoCell tehnoloģiju, OLED ekrāni, kas rāda labāko iespējamo attēla kvalitāti. NanoCell tehnoloģija uzlabo LED ekrānu un padara krāsas precīzākas, veido lielāku kontrastu un labāk atspoguļo melno krāsu. Pārsvarā visi LED ekrāni ir ar IPS tehnoloģiju, tādā veidā ir pieejams platāks skatīšanās leņķis.

LG televizoriem ir pieejama HDR tehnoloģija un tie atbalsta visus populārākos veidus. Dolby Vision HDR ir pieejams tikai dārgākajos OLED vai NanoCell televizoros. Viens no būtiskākajiem attēla kvalitātes uzlabotajiem ir jaunais α9 vai α9 inteliģentais procesors, kas apstrādā attēlu vai uzlabo tā kvalitāti atkarībā no pieejama satura kvalitātes. Attēla apstrādē tiek izmantots arī mākslīgais intelekts vai mašīn mācīšanās tehnoloģijas, kas spēj būtiski uzlabot kvalitāti.

Televizori ir pieejami sākot ar 32 collām līdz 88 collām 8K, 4K vai Full HD ekrāna izšķirtspējā.

LG televizoru skaņas kvalitāte

Labākajos LG televizoros ir iestrādātas vairākas skaņās tehnoloģijas. Viena no modernākajām skaņas tehnoloģijām ir Dolby Atmos, kas sniedz skaņas telpiskumu un ir balstīta uz kinoteātru skaņu tehnoloģijām. Ir pieejamas arī vairākas LG veidotas skaņas tehnoloģijas, kas pastiprina balss skaidrību vai optimizē skaņas līmeni. LED vienkāršākos televizoros tik DTS Virtual:X skaņas tehnoloģija vai Ultra Surround tehnoloģija.

LG NanoCell televizori

LG televizoru dizains

Ņemot vērā plašo televizoru sortimentu, tiek piedāvāti daudz un dažādi televizori dizaini. Premium OLED televizoros dominē minimālisma dizains, kur ir pieejams televizors vien 3 mm plāns. NanoCell televizori tiek piedāvāti ar metāla elegantu kāju arkas formā un ekrānu, kuram rāmis ir maksimāli samazināts. LED televizori ar piedāvāti ar 1 vai 2 polu kājām un dažādu krāsojumu vienkāršiem dizianiem.

LG televizoru vēsture

LG Electronics bija pirmais uzņēmums, kurš Dienvidkorejā prezentēja pirmo televizori. Tas bija 19 collu liels melnbalts televizors tālajā 1966. gādā. Kopš tā laika tiek ieguldīti lieli līdzekļi dažādu produktu radīšanā un jaunu tehnoloģiju izstrādē. LG var lepoties ar vairākiem pasaule lielākiem ekrāniem, kuri tobrīd bija grūti sasniedzami. 2004. gada tik prezentēts 55 Full HD televizors, bet 2011. gadā jau 84 collu Ultra HD liels ekrāns un nedaudz vēlāk 98 collu 8K TV televizors.

LG Electronics ir uzsāka OLED tehnoloģijas attīstību un ieviešanu televizoros un šobrīd piedāvā plašāko OLED televizoru klāstu un ir OLED televizoru tirgus līderis. OLED ekrāniem ir daudzas priekšrocības salīdzinot ar LED televizoriem un tā ir uzskatāma par nākamās paaudzes televizoru ekrānu tehnoloģiju.