LG WebOS Smart TV televizori

Viena no būtiskākajām LG Smart TV risinājumiem bija Magic Remote tālvadības pults ieviešana, kas ļāva pārvaldīt jauno TV saskarni līdzīgi, kā datora ekrānu ar peli. WebOS bija pirmais TV risinājums, kas ļāva veikt dažādas darbības un meklēt informāciju OLED televizorā nepārtraucot ierasta raidījuma vai filmas skatīšanos. Informatīvie logi aizņem ne vairāk ka 30% no ekrāna un pārējā ekrānā ir iespējams turpināt skatīties savu ierasto raidījumu.

LG WebOS Smart TV televizori

WebOS lietotāji ļoti novērtē Smart TV televizora ātrdarbību. Lai arī tas bieži ir saistīts ar televizora procesoru, tomēr arī lētākajos televizoros ātrdarbība ir pietiekošā līmenī.

WebOS Smart TV būtiskākās funkcijas

TV aplikāciju pieejamība – Gandrīz visas populārākās aplikācijas, kuras sniedz video vai audio saturu mobilajos telefonos ir pieejams atrast arī uz televizora. Piemēram, Spotify, YouTube, Netflix, Megogo, Shortcut TV u. c.

Satura dalīšanās – Bez īpaša apgrūtinājuma Smart TV televizors ļaus saslēgt televizoru ar mobilo telefonu, planšetdatoru vai datoru. Televizors atbalstīs visus populārākos audio un video satura formātus, kas nesagādās grūtības atskaņot sev izvēlēto video materiālu.

Balss vadība – Lai arī latviešu valoda nav atbalstīta, tomēr šobrīd LED televizoru attīstība izteikti ir virzīta uz mākslīgo intelektu un balss vadību, kas atvieglo ikdienu. Televizora pārvaldība un informācijas iegūšana ir viegli iegūstama izmantojot balsi – angļu vai krievu valodā. Televizorā ir iestrādāts Google vai Amazon Alexa balss risinājumi.

Citas funkcijas – ērta mobila telefona lietotne, video satura ierakstīšanas funkcija, citu mājas ierīču pārvaldība izmantojot TV ekrānu, piemēram, skaņas iekārtu, veļās mašīna vai gaisa kondicionieri, apskatīt ērtu TV programmu vai atrast jaunākās filmas internetā, izmantojot interneta pārlūku.