Google Chromecast

Google Chromecast ir maza ierīce, kura tiek pievienota televizoram ar HDMI ieeju. Tā spēj atdzīvināt veco televizoru ar novecojušu Smart TV vai arī piešķirt televizoram bez Smart TV funkcionalitātes jaunas iespējas. Chormecast ir iemantojis savu popularitāti lietotāju vidū dēļ savas cenas un vienkāršotas lietošanas.

Google Chromecast

Pēc būtības šī mazā ierīce nodrošina bezvadu savienojumu televizoram ar datoru, telefonu vai planšeti. Google Chromecast pats nesatur Smart TV aplikācijas vai kādu citu ierasto Smart TV televizoru funkcionalitāti, bet gan izmantot raidītāja ierīces nosūtīto vai pielāgotā satura atspoguļojumu. Šis ir neticami ērts un vienkāršs risinājums ar kuru tiktu galā jebkurš.

Chormecast atbalsta visi Android bāzti telefoni un pārsvarā visas populārākās aplikācijas, kurās var skatīties video, klausīties mūziku vai vērot bildes. Starp tām ir Facebook, Netflix, YouTube, RuTube, Spotiy un daudzas citas. Lai gan Chormecast ir Google ražojums, to atbalsta arī daudzas aplikācijas iOS vidē.

Jaunākās paaudzes Chromecast Ultra nodrošina augstas kvalitātes video pārsūtīšanu un spēj izmantot visas jaunākās paaudzes 4K televizoru priekšrocības, kā HDR un 4K attēla skatīšanos. Šīs ierīces cena sākas no 79 EUR. Tomēr, ja nav nepieciešamība pēc 4K attēla, jo mājas televizors to nespēja parādīt, tad var iegādāties parasto Chromecast, kura cena sākas no 39 EUR.

Google Chromecast

Šīs ierīces draudzīgā cena un vienkārša pielietošana padara šo ierīci ļoti pievilcīgu pircējiem. Tomēr Chormecast funkcionalitāti var izmantot arī bez šīs ierīces, jo tā ir pieejama Philips un Sony televizoros. Šo televizoru Smart TV ir bāzēts uz Android TV risinājuma un tādā veidā Choromecast ir iebūvēts šajos televizoros.