Apple TV un Apple TV+ tagad pieejams 2019. gada LG televizoros vairāk nekā 80 valstīs

LG Electronics, kas janvārī notikušajā izstādē CES prezentēja 2020. gada viedos televizo-rus ar Apple TV aplikāciju, tagad šo aplikāciju ievieš arī 2019. gada LG televizoros vairāk nekā 80 valstīs. Aplikācija Apple TV, kurai viegli iespējams piekļūt ar LG Home Launcher, sniedz LG televizoru īpašniekiem iespēju abonēt un skatīties Apple jauno video abonēšanas pakalpo-jumu Apple TV+, kas piedāvā skatīties tādu Apple oriģinālsaturu kā The Morning Show, See, Servant un Little America.

Apple TV un Apple TV+ tagad pieejams 2019. gada LG televizoros

Ar Apple TV aplikāciju LG televizoru īpašnieki var arī abonēt Apple televīzijas kanālus – tieši premium video pakalpojumus, kas pieejami gan tiešsaistē, gan bezsaistē, bez reklāmām un pēc pieprasījuma piekļūt savai iTunes video bibliotēkai un iegādāties vai iznomāt vairāk nekā 100 000 filmu un televīzijas pārraižu. Lai izmantotu visus šos pakalpojumus, nepieciešami tikai daži LG Magic Remote tālvadības pults klikšķi.

Apple TV un Apple TV+ tagad pieejams 2019. gada LG televizoros

LG televizori piedāvā lietotājiem kinoteātrim pietuvinātu pieredzi ar labāko attēla un skaņas kvalitāti, lai pielāgotos aizvien plašākam programmu klāstam, ko piedāvā pasaulē labākie satu-ra nodrošinātāji. Ar plašu pārraižu klāstu, kas pieejams Dolby Vision, aplikācija Apple TV ir ideāli piemērota LG televizoriem. LG jau agrīni ieviesa Dolby tehnoloģijas, un tā jaunākie te-levizori turpina atbalstīt Dolby Vision, piedāvājot skatītājiem reālistiskāko skatīšanas pieredzi ar patiesi izteiksmīgām krāsām, izteiktām detaļām un pārsteidzoši reālu skaņu.

LG 2019. gada televizori atbalsta arī Apple AirPlay 2, kas ļauj skatītājiem dalīties vai parādīt saturu no saviem viedtelefoniem iPhone, planšedatoriem iPad vai Mac datoriem tieši LG te-levizorā. Lietotāji varēs atskaņot mūziku televizorā un sinhronizēt to ar citiem AirPlay 2 skaļ-ruņiem jebkurā vietā mājā. Tāpat tiek atbalstīts arī Apple HomeKit, kas ļauj lietotājiem viegli un droši kontrolēt savu televizoru ar Home aplikāciju savos iPhone vai iPad, vai ar balsi, iz-mantojot Siri, tādējādi nodrošinot iespēju ieslēgt vai izslēgt ierīci, regulēt skaļumu, pārslēgt ievades avotus un daudz ko citu.

LG televizoru lietotāji var tagad baudīt Apple TV, kā arī AirPlay 2 un HomeKit visos LG 2019. gada OLED televizoros, NanoCell televizoros (sērijas SM9X un SM8X) un vēlāk šomē-nes Apple TV aplikācija kļūs pieejama arī atsevišķos UHD televizoros (sērijas UM7X un UM6X). Apple TV aplikācija un Apple TV+ būs pieejams 2020. gada televizoru modeļos uz-reiz pēc to nonākšanas tirgos, kā arī vēlāk šogad LG 2018. gada televizoros pēc programmatū-ras atjaunināšanas.